Yardım Merkezi

Bilmeniz Gereken Her Şey

Destek sayfasından tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. 

Sitemizde aradığınız ürünü bulamıyor musunuz? Ya da sizin için en uygun ürün hangisi kafanız mı karıştı? Ürün bilgilerinden, ödemeye, teslimata, alışveriş sonrası destek gibi her türlü konu için bizimle mutlaka destek sayfasından irtibata geçin. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Aromatherapybloom saf uçucu yağ üreticisi olarak elde edilen tüm ürünlerde %100 müşteri memnuniyeti sunar. 

İade koşulları nelerdir?

Web sitemizden yapılan alışverişlerde iade süresi 14 gündür. Bu 14 gün, siparişinizi kargodan teslim aldığınız tarihten itibaren geçerli olmaya başlar ve ürünü geri göndermek için kargoya verdiğiniz tarih baz alınarak ilerlenir. Kusurlu ürün olmaması halinde iade kargo bedeli müşteri tarafından karşılanır. Kusurlu/ayıplı ürünler koşulsuz iade alınır, kargo ücreti tarafımızca karşılanır.

Ürünümü hangi şartlarda iade edebilirim? 

İade etmek istediğiniz ürünün büyük oranda kullanılmamış olması gerekmektedir. İade işlemi öncesi mutlaka info@aromatherapybloom.com adresine iade talebi bildirilmelidir. Aksi durumlarda iade talebi geçerli olmayacaktır.

Hangi ödeme seçeneklerini kullanabilirim?

Online mağazamız tüm kredi kartlarına PAYTR alt yapısıyla güvenli ödeme seçeneği sunar. Kart bilgileriniz Aromatherapy Bloom tarafından görüntülenemez.